معاونت فرهنگی
معاون ادار ی و مالی
مهدي معيني
كارشناسي ارشد معماري
mehdi.moini@aui.ac.ir
اداره و نظارت بر حسن اجراي كليه امور اداري، مالي دانشگاه، مطابق با مقررات و آئين نامه هاي مربوط؛ رسيدگي به اهداف اجرايي دانشگاه و هدايت و نظارت بر چگونگي گردش كارها و روش هاي كاري مورد عمل در واحدهاي مختلف به منظور ايجاد هماهنگي بين فعاليت هاي مربوط به واحدهاي مختلف در راستاي تحقق اهداف اجرايي مؤسسه.
معاونت اداري و مالي:
آقاي سعيد عظيمي به عنوان سرپرست مديريت امور مالي دانشگاه منصوب گرديد.
طي حكمي كه از سوي آقاي دكتر مصطفي كياني رئيس دانشگاه هنر اصفهان ابلاغ گرديد، آقاي سعيد عظيمي به عنوان سرپرست مديريت امور مالي دانشگاه منصوب گرديد.
طي حكمي كه از سوي آقاي دكتر مصطفي كياني رئيس دانشگاه هنر اصفهان ابلاغ گرديد، آقاي سعيد عظيمي به عنوان سرپرست مديريت امور مالي دانشگاه منصوب گرديد.
در بخشي از اين حكم آمده است:
به پيشنهاد معاون محترم اداري و مالي و با توجه به تعهد و تخصص جنابعالي و نيز باستناد مصوبه دستور هجدهم صورتجلسه پنجمين نشست عادي از دوره اول هيأت امناي دانشگاه هاي هنر و هنر اصفهان مورخ 95/9/22 و تأييد هيأت اجرايي منابع انساني دانشگاه، به موجب اين ابلاغ سرپرستي مديريت امور مالي دانشگاه بر عهده جنابعالي واگذار مي گردد. 
شايسته است با هماهنگي معاونت محترم اداري و مالي دانشگاه و بهره گيري از همكاري كارشناسان و كاركنان محترم حوزه مديريت مالي در چارچوب ضوابط و مقررات ناظر بر اداره امور مالي دانشگاه، اقدام نماييد.
 
 
تاریخ:
1395/12/25
تعداد بازدید:
3243
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
معاونت اداري و مالي دانشگاه هنر اصفهان
خيابان حكيم نظامي، چهاراه خاقاني، دانشگاه هنر اصفهان، معاونت اداري و مالي
031-36244452
دانشگاه هنر اصفهان
كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه هنر اصفهان مي باشد.
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal